LINA SHITEN DY SHTEPI NE RR.ALEKS.MOJSIU 54/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 24 Krr 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten: 2 shtëpijë ,njëra e gatëshme dhe e mobiluar dhe tjetra e pa përfunduar.
Shtëpitë kanë këtë organizim: Shtëpia e gatëshme ka një sallon+ kuzhinë dhe wc në katin e parë ndërsa në katin e dytë ka tri dhoma gjumi dhe wc+b, ndërsa shtëpia e pamobiluar ka sallon+kuzhinë dhe wc në katin e parë dhe tri dhoma gjumi,wc+b në katin e dytë.
Infrastrukturë;Kompletë
Pronar;Shqiptarë dhe Dokumentacion në Rregullë
Adresa: Rr Aleksandër Mojsi,vetëm 100 m nga rruga e Emin Durakut.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim