LINA SHITEN SHTEPIT 240m+25ARI LAGJ. ILIRA 02/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sot 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten: 18 SHTËPIJË të Tipit L
Sipërfaqja: 240 m2 me 5 ari oborrë
Përdhesë: 128 m2
Kati parë: 112 m2
Dhoma: 5
Banjo: 2
Garazhë: 1

Risi:
Filloi ndërtimi i Lagjës ILIRIA (e para në Ferizaj) e cila do tju ofroj :Cilësi,atraktivitet,funksionalitet dhe rehati për kërkesat tuaja.

NË LAGJEN ILIRIA e cila do të shtrihet në mbi 8 hektarë ju do të keni:
1.Qendrën Tregëtare me mbi 30 000 m2 ,ku një nivel do të jetë garazha dhe 3 nivele afarizëm me 200 vend parkime.
2.Dy objekte të banimit kolektiv me këto hapësira: 84 m2,106 m2 dhe 136 m2
3.Do të ndërtohen 85 shtëpijë të dizajnuara extra dhe shumë funksionale ,do të jenë të njejta vetëm do të dallohen për nga madhësia.
4.Kopshtin apo këndin e lojrave për fëmijë si dhe dy terene sportive.

Lokacioni i Lagjjes ILIRIA është në Rr Driton Islami (afër Fabrikës së Bukës) dhe në një diametër prej 300-900 m përfshinë këtë infrastrukturë: Spitalin Rajonal,Qerdhen,Shkollë fillore ,,Ganimete Terbeshi,Policinë,Zjarrëfiksat,Qendrën e regjistrimit të automjeteve,Kompleksin Sportiv dhe Sallën Bill Cliton,Parkun e Qytetit ,Magjistralen Ferizaj-Shkupë etj,etj,

Infrastruktura e Lagjës ILIRIA:
Rrugët shumë të gjëra dhe ndriqim ,trotuarë,ujësjellës të veqantë për pije dhe ujësjellës alternativ për nevojat e tjera i cili do të jet pa shpenzime,rrjetin e kanalizimit për ujra atmosferik dhe ndamas kanalizimi për ujrat e zeza dhe posaqërisht Energjinë elektrike me lidhje të veqantë nga furnizuesi.

SIGURIA NË LAGJE:
Lagjja Iliria do të jetë e tipit të mbyllurë dhe do të monitorohet 24 orë.

INVESTITORË:
Një grupë afaristësh nga Zvicrra,Gjermania dhe Vendorë ,të gjithë me përvojë në biznes e psaqërisht në fushën e ndërtimit.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: h_rizani@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim