LINA SHITET SHTEPIA ME 73 ARI OBORR 98/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia e re tre katëshe dhe e mobiluar komplet ka gjithashtu garazh dhe objekte të tjera përcjellëse.
Shtëpia ka 73 ari oborr dhe gjendet në një pozicion të mirë.
Dokumentacioni në rregull dhe pronë e shqiptarit.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim