LINA SHITET SHTËPIA+2.41ARI OBORR E.DURAKU 09/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia me 2.4 ari oborr
Shtëpia është e re.Kjo shtëpijë gjendet në vend shumë të mirë në Emin Durak-Rr.Halil Alidema
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë.
Shtëpija është dy kate.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com
adresa: Rr. e Reqakut ''afër ETC
https://www.facebook.com/AgjensioniLina


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim