LINA SHITET SHTËPIA+3ARI OBORR RR.M.KRASNIQ92/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Astrit Bytyq
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia 160 m2
Oborri: 3 ari
Organizimi i mbrendshëm; K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhomë gjumi,wc+banjo
K-II Tre Dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Adresa: Lagje të Re-Rr.Muj Krasniqi
Shtëpia ka pozicion shumë
Pronari shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,Driton Islami" afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim