LINA SHITET SHTEPIA+ 2,41ARI OBORR 104/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia me 2.4 ari oborr
Shtëpia është e re.Kjo shtëpijë gjendet në vend shumë të mirë në Emin Durak-Rr.Xhev Lladrovci

Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë.
Shtëpija është dy kate dhe nuk ka nevoj për investime të tjera.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim