LINA SHITET SHTEPIA+ 2ARI OBORR- KAQANIK 100/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet; Shtëpia
Kuadraturë 60m2
Oborr; 2ari
Adresa: Qaradak-30m nga Rruga kryesore
Organizimi i mbrendshëm; Sallon+kuzhinë,tre dhoma gjumi,wc+banjo
Shtëpia ka komplet infrastrukturë dhe është e banushme dhe ka inventarë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër rest. ORCHIDE
tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim