LINA SHITET SHTEPIA+ 3ARI OBORR V GERVALLA 64/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Dje 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Esat Mekuli
Sipërfaqe: 345 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia
Oborr : 3.45 ari
Adressa; Vllëzrit Gërvalla Rr,Esat Mekuli
Infrastruktur: rrugė,kanalizim,ujėsjellės
Pronari: shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa : Rr, Driton Islami" afër ETC
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim