LINA SHITET SHTEPIA+ 4.8ARI OBORR+PISHINE48/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sot 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Te Gjykant
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia 2 Katëshe me 4.8ari Oborr dhe Pishinë shumë moderne.
Lagja eshte me infrastrukture komplete
Adressa;Te Gjykant
Organizimi i mbrendshëm;Kati i -I-;Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom gjumi,wc+banjo,depo,terasë
Kati i -II-;Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipatrë
Çmimi është i volitshëm


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim