LINA SHITET SHTEPIA+ 4ARI RR.H.PRISHTINA 99/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet : Shtepia dy kateshe 200 m2
Oborri: 4 ari
Adresa: Rr ,,Hasan Prishtina" veq 150 m larg shkolles ,,Astrit Bytyqi"
Pronari: Shqiptar dhe me dokumentacion ne rregull


Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa : Rr Driton Islami afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim