LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore dhe garazh.
Po ashtu ka edhe lokal ne katin perdhes.
Shtepia eshte e mobiluar perfekt dhe po ashtu e pajisur me dokumentacion komplet.
Per nje pjes te vleres pranohet kompenzim nje banese.

Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim