LINA SHITET SHTEPIA+ LOKALE+4ARI OBORR- FR 87/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 16 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet; Shtëpia me lokale
Kuadraturë; 4 ari oborrë
Parcela është e lejuar për ndërtime të larta
Lokacioni; Rr.Ahmet Kaqiku afër St.Autobusavë në Ferizaj
Pronari : Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullëNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut,afër ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim