LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ 37/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia jo e përfunduar por që ka 10 ari dhe pozicion shumë të mirë.Trualli është afër Rr Enver Topalli dhe ka infrastrukturë komplete.
Trualli mund të përdoret për dy troje.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim