LINA SHITET SHTEPIA+4ARI OBORR RR.V.GERVA 31/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia
Kuadraturë: 300m2 me 4ari oborrë.
Infrastrukutë; Kompletë
Lokacioni: Vëllezrit Gërvalla-Nënë Tereza
Pronari dhe dokumentacioni: Shqiptarë ,dokumentacioni në rregullë.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut, afër ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim