LINA SHITET SHTEPIA+5ARI OBORR Rr.PLESHINES97/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet ; Shtëpia
Kuadraturë:Shtëpia me 260 m2 dhe 5 ari oborrë
Infrastrukturë;Kompletë
Lokacioni: Rr e Pleshinës afër Market Berisha
Shtëpia ka mundësi të ndrrohet me pllac në ndonjë lagje tjetër
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim