LINA SHITET SHTEPIA+7ARI OBORR Rr.N. BEKA 74/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI'LINA'' Dje 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Naim Beka
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 280m2
Oborrë; 7 ari
Organizimi i mbrendshem:Garazhdë
K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom gjumi,wc+banjo
K-II Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Pleshines Naim Beka
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë
Mundësi ndrim me një banesë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr, Driton Islami" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim