LINA SHITET SHTEPIA E PAPERFUNDUAR RR.V.GERV 73/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet :Shtëpia e re por e pa përfunduar
Kuadraturë: 150 m2
Oborrë : 2 ari
Organizimi i mbrendshëm; Kati parë:Qëndrimin ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,dy banjo,depo për ngrohje qendrore etj.
Shtëpia me projekt duhet të vazhdohet edhe kati dytë.

Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë.
Çmimi është i volitshëm e po ashtu mund të ndrrohet me banesë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim