LINA SHITET SHTEPIA ME LOKALE+5ARI Rr. HA19/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet; Shtëpia
Kuadraturë; 250m2
Infrastrukturë; Kompletë
Dokumentacion; Në Rregullë
Pronari; Shqiptarë

Shtëpia është tre katëshe Kati përdhes ka lokale katii dyt dhi i tret është banim
Gjithashtu ka dalje në rrugën Hasan Prishtina ,gjendet larg Sh.Fillore Astrit Bytyqi vetëm 2 minuta.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adrs.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim