LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sot 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia e mobiluar
Kuadraturë: 250 m2 banim me gjithsejt 4.5 ari truallë.
Lokacioni: Rr F.Kerqeli vetëm 100 m nga Rr Vll,Gërvalla(afër Furra Flaka)
Organizimi i mbrendshëm: Kati I -qëndrimin ditorë+kuzhina,një dhomë gjumi,wc+b,depo ndërsa Kati dytë : tri dhoma gjumi,wc+b dhe terasë.
Po ashtu ka dhe garazhë dhe komplet oborri i rrethuar me mur.
Dokumentacioni :Krejt në rregullë
Shtëpia shitet: E mobiluarë 148000 euro dhe pa mobilje 135000 euro.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut,afer ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim