LINA SHITET SHTEPIA RE+6ARI TE SHKOLLA G.T 46/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, Dje 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia e re dy katëshe është e gatshme për banim me 6 ari oborr te Gjykant afër Shkolles fillore''Ganimete Tërbeshi''
Organizimi i mbrendshëm;Kati I-Qëndrim ditor+kuzhinë,një dhomë gjumi,wc+banjo
Kati II-Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Shtëpia është shumë funksionale dhe po ashtu ka pozicion të mirë ,gjendet në një lagje të urbanizuar dhe me infrastruktur kompletë.
Pronari;Shqipëtarë dhe me dokumentacion në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim