LINA Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr F.Kerqeli58/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Fatmir Kerqeli
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Oborrë; 10 ari e 58mtr
Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë,një dhom gjumi,wc
Kati i II-Tre Dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Kati i III-Hapsirë
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Vëllëzrit Gërvalla Rr,Fatmir Kerqeli 80 metra nga rruga kryesore(afër Market Guri)
Dokumentacion;Ne Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim