LINA-Shitet Shtëpija+ 6 ari Rr Regjep Mala 45/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dje 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet : Shtëpija
Kuadraturë: 300 m2
Oborri: 6 ari
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,një dhomë gjumi,wc+b,terasë(kati përdhesë)ndërsa në katin e parë ka:tri dhoma gjumi dhe tri banjo.
Prcela ka formen katrore dhe komplet infrastrukturën poashtu ka vetëm 5 min në këmbë nga qendra e qytetit.
Është pronë e shqiptarit dhe ka dokumentacionin në rregullë me FLETPOSEDIM të pronësisë.
Shtëpia është renovuar komplet para dy viteve.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel/viber:+37744/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim