LINA Shtëpi me 2 hymje+ 3.5ari Rrg F Agani10 16Sh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Varoshit
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia me 2 hymje
Oborr : 3.5ari
Adressa; Rr.Fehmi Agani(100 metra prej Rr,Varoshitë)
Infrastruktur: rrugė,kanalizim,ujėsjellės
Pronari: shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim