LINA Shtëpi në qendër të qytetit 4 katëshe.35/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia 250 m2 e në Rr Halil Alidemaj në Ferizaj.
Shtëpia është katërkatëshe dhe ka 5 dhoma gjumi,sallonë të madhë me kuzhinë,dy banjo,depo,tri terasa etj.

Shtëpia është e mobiluar dhe shitet komplet .

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim