LINA Shtëpia me 3.7ari obor 60/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Sami Frashëri
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 270m2
Oborrë; 3.7 ari
Organizimi i mbrendshem:Garazhdë
K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhom,depo,wc+banjo
K-II Tre dhoma gjumi,wc+banjo,dy terasa,dhe verandë(7 me 3m)
Shtëpia ka Klim,Nxemje Qëndrore me rrym dhe dru
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Sami Frashëri
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë
Mundësi kompenzim me një Banesë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim