LINA Shtëpia me 4ari në Rr Vll/Gërvalla 32/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni''LINA'' Dje 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Vllezrit Gervalla Rr.Kuvendi i Arbrit
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet; Shtëpia dy katëshe
Oborr; 4ari
Adressa;Vëllëzrit Gërvalla,Rr.Kuvedi i Arbërit
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Infrestrukturë;Kompletë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku" afër Rest. ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim