LINA Shtepia me 4.5 ari ne L.e re Ferizaj 18/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagje të Re
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia 250 m2
Oborr:4.5 ari
Katet;Dy Katëshe
Organizimi i mbrendshem; Kati i I-Kuzhinë+sallon,wc
Kati i II-Tre dhoma gjumi,wc+banjo
Adressa;Në Lagjen e Re afër Apollonisë
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim