Ne ua bejme shtepin/banesen siq e keni par neper..

Shitet nga: www.blej24.com 14 Nën 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Firma Blej24 bene realizime intersante dhe inovative pa u duke kabllat e shemtuar si dhe bene komplet shtrirjen e kabllave satelitor dhe kabllor HD, sistem zerimi Dolby Surround 5.1 ose 7.1 me paisje profesionale, finalizimin e punes me montimin e Smart televizorave HD dhe 3D neper dhoma dhe lidhjen e tyre me resiver (te mshefun) pa u duke kabllat.
Blej24 ju ofron konsulta dhe ide inovative per lidhjen dhe komandimin e paisjeve tuaja si dhe kemi alarme profesionale qe ne rast alarmi nga hajni ose vershimi me uje therret ne 10 numra telefoni si dhe kemi kamera vezhguese per mbikqyrje te objektit. Poashtu ne program kemi edhe (korniza) drita per pllafon, kuzhine, jashte shtepis dhe drita per oborre me 3 vite garancion.
E gjithe kjo me se miri mund te realizohet gjate punes se vrazhde dhe renovimeve. Ne raste te vecanta edhe pas perfundimit te punes ne objekt! Blej24 posedon paisjet origjinale nga Gjermania dhe Holanda me garancion qe mundesojn keto realizime interesante.
Shkollimi dhe pervoja afer dy dekada (afer 20 vite) ne Gjermani ne kete drejtim eshte VIZIT KARTELA e BLEJ24!
Pune profesionale, me pergjegjsi, perkushtim dhe transparence.

__________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.


Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 2.00 € deri ne 10 artikuj
Në Qytetet e Tjera : 2.50 € deri ne 10 artikuj


www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik


Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. Office: 038222851
Tel. Mobil: 044/112-311 & 049/581-465

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene dhe e Premte 9.00-19.00
E Marte, E Merkure, E Enjte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 8 milion artikuj në program...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim