Ringa (Shiten Lokalet )81/15

Shitet nga: Ringa Sot 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten Lokalet ne Rr.12 Qershori

Lokali 155 m2 me pamje nga rruga Rr.12 Qershori

Lokalet 350 m2 Rr.12 Qershori

+Lokali 500 m2 me qera 10 vjet garantuar Rr.12 Qershori

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim