Ringa (Shitet Lokali me 55 m2)87/16

Shitet nga: Ringa 19 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Lokali te Ambulanca Rajonale ne Ferizaj me 55 m2 me dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim