Ringa (Shitet Objekti ne Babush)79/15

Shitet nga: Ringa 22 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Babush
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Objekti me 4 Kat dhe 71 ari ne Babush me nje pamje perfekte si dhe rreth rruges me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim