Ringa (Shitet Shtepia me 16 Ari Rr.Gjilanit)221/15

Shitet nga: Ringa Sot 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fan Noli
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia me 16 Ari Oborr dhe shtepi 3 katshe ne Rr.Gjilanit
Kati:1Sallon Kuzhine Dhome Gjumi Banjo
Kati:2 3 Dhoma Gjumi Banjo
Kati:3 Sallon Komplet Bejme Ndrrim me Banesa
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim