Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Kalabria)226/15

Shitet nga: Ringa Dje 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Kalabria
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Kalabria Bejme Ndrrim Me Toke )226/15
Ringa Shitet Shtepia Ne Rr.Kalabria:

Ringa:Shtepia ka mobilje dhe dokumentacion te rregullt me Pronar shqiptar

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim