Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Naim Frasheri)222/16

Shitet nga: Ringa 19 Gsh 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia me 3 Ari oborr ne Rr.Naim Frasheri me 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim