Ringa (Shitet Urgjent Shtepia te As Petrol )228/16

Shitet nga: Ringa Sot 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Te As Petroli
Sipërfaqe: 244 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia e sa po ndertuar me 244m2 dhe 9 ari Truall (oborr) shtepia ka nje plan modern dhe shume te pershtatshem , ka 4 dhoma ,2 banjo dhe sallonin me oxhak dhe kuzhine te perbashket shtepia gjindet menjehere mbrapa As Petrol.
Bejme ndrrim me banese.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim