SHTEPI prej 162m2 rr."Luigj Gurakuqi"pn - FE..

Shitet nga: Mevludin 11 Gsh 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR - KOMODE DHE E GATSHME PER BANIM
MUND TE VIZITONI SHTEPIN NE QDO KOHE
KURSE MUND TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN E POSHT SHENUAR
VENDI POSEDON GJITHSEJ 3 ARI DMTH ME SHTEPIN
KJO ESHTE SHTEPIA QE DUKET NE FOTO
RRUGA - LUIGJ GURAKUQI
KONTAKTONI NE MOB.====VIBER==== 00491732431146
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim