Shtepi me 4 ari oborr ferizaj

Shitet nga: avdyli 18 Jan 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: gazmend zajmi nr. 57 ferizaj
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shtepia eshte e Re.
Shtepia ka dy hyrje, eshte e gatshme per banim dhe posedon te gjithe infrastrukturen si brenda ashtu dhe jashte,(kuptohet 170 m2 eshte menduar vetem nje kat i shtepise).
Rruga eshte e asfaltuar si dhe ka ndriqim.
Shtepia ka kanalizimin ujesjellesin (keto dyja jane veqmas per secilen hyrje)dhe ka 4 ari oborr,ekziston mundesia qe te hapen dhe nje pale dyer per tjetren hyrje .
Per me shume detaje mundeni te na kontaktoni ne
tel.044 166 214
viber +377 44 166 214

Qmimi 165.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim