Shtepia ne Ferizaj rr.Sali Baliu

Shitet nga: fatmir 12 Jan 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia e posandertuar ne Ferizaj,Rr.Sali Baliu,me 5.ari me nxemje qendrore,izolim dhe rregullim te mbrendshem.
Me dokumentacion te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim