LINA-Shitet Shtëpija 250 m2 me 5 ari 17/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR   168 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: shtëpia e re dy katëshe dhe e mobiluar pjesërisht
Adresa:Sherif Frangu( ne Lagje te Re).
Shtëpia ka 5 ari oborr dhe gjendet në një pozicion jashtzakonisht të mirë.
Dokumentacioni në rregull dhe pronë e shqiptarit.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim