Shtepi me 200 m dhe me 6.5 ari ne Ferizaj

Shitet nga: Professional 05 Maj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
SHITET SHTEPIJA NE LAGJE TE RE NE FERIZAJ, SHTEPIJA ESHTE KOMPLETE E MOBILUAR, SHTEPIJA KA 6.5 ARI OBORR TE THERRUAR ASHTU SIQ SHIHET NE FOTO, SHTEPIJA KA SIPERFAQE PREJ 230 METRA KATROR, SHTEPIJA ESHTE E GATESHME PER BANIM, SHTEPIJA NDERTIMIN E BRENDESHEM E KA NE KATIN E PARE KA SALLON ME KUZHIN DHE BANJO, NE KATIN E DYTE I KA 3 DHOMA GJUMI DHE NJE BANJO.

DOKUMENTACIONI I GJITHI ESHTE NE RREGULL,

QMIMI ESHTE 140 000 EURO

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)

Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj

https://www.facebook.com/NSh-Professional-374358989388235/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim