LINA-SHITEN 7 hektarë tokë në Sojevë 63/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Lokacioni: Në Sojevë (përballë Kampit BONDSTIL
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni : Në rregullë

çmimi:600 e /ari
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Driton Islami " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim