Shitet Toka

Shitet nga: Luti 17 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Toka ne Magjistralen Prishtine-Ferizaj perkatesisht ne fshatin Babush i Muhaxhereve,
Toka eshte e Pershtatshme per Bisnes dhe per Banim (Truall).
Lidhet me magjistralen nga te dy anet.
Ka Ujesjellesin dhe po ashtu ka edhe mundesine e kyqjes ne Kanalizim dhe Rryme Elektrike nga te dy anet e Tokes.

Pjesa ku lidhet me Magjistralen eshte e mbushur me dhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim