LAGJJA TASJAN

Shitet nga: Truall 15 Krr 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: MUHOC
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Ferizaj
LAGJJA TASJAN 700 METRA NGA RRETHI I RRUGES DRITON ISLAMI,E RREGULLUAR ME TROTUAR,KOCKA SI DHE TE GJITHE INFRASTRUKTUREN E DUHUR E GATSHME PER SHTEPI,NE EMER TIMIN PERSONALSI DHE ME NUMER TE PARCELES DHE ME FLETE POSEDUESE TE GATSHME , PERKTHIMI BEHET MENJEHER SI DHE MUNDENI TA PERDORNI PER HIPOTEK MENJEHER
QMIMI 6700/100M2 I DISKUTUESHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim