LINA- Shitet Parcella prej 3 ari në Rr të Varoshit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet:Parcela
Kuadratur: 300 m2
Adresa: Rruga e Varoshit
Infrastrukturë;Kompletë
Pronar;Shqiptarë dhe Dokumentacion në rregullë
Parcela ka dimensionet shumë të mira pothuaj katrore dhe kufizohet në të dy anët me rrugë.
çmimi:11000 euro/ari

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim