LINA 1 hektr e 70 ari Bibaj Ferizaj 54/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 1.7 hektarë
Adresa: Bibaj
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni: Në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim