LINA SHITEN 11ARI TOKE NE RR.ESAT MEKULI12/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sot 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gjykant
Sipërfaqe: 11 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 11 ari
Infrastruktura:E kompletuar.
Pronari : Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullëNdërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr. Recakut ''afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim