LINA SHITEN 17-18ARI TROJE NE RRUGE TE PLESHINES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten; Troje
Hapsirë: 17+18 ari
Adresa; Rruga e Pleshines
Mundesi per ndarje; nga 5 ari e më shumë
Pronari; Shqipëtarë dhe dokumentacion ne rregull
Infrastruktura; e kompletuar


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim