LINA SHITEN 1HEK 25ARI NE PRELEZ TE JERLIVE16/16T

Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, Sot 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 1hektarë e 25ari
Adresa: Prelez te Jerlive
Pronari: Shqiptarë
Dokumentacioni: Në rregullë
Ka infrastrukturë të kompletuar.
Po ashtu është vendbanim me shtëpijë afër

Ndërmjetsues i autorizuar është Agjensioni Lina
Adresa : Rr.Driton Islami ''afër ETC
tel:
044/106-626
044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim