LINA SHITEN 22ARI NDAHET PARCELA TE VOGLA 69/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 22 ari
Infrastruktura: e kompletuarë
Adresa: Bibajë
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë

Toka mund të ndahet edhe në parcela nga 5 ari po ashtu për një vlerë pranojm edhe një banesë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim