LINA-SHITEN 30.6ari Magj- Lipjan Shtime 70/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magjistrale Lipjan-Shtime
Sipërfaqe: 3000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 30.6ari
Adressa;Magjistralen Lipjan-Shtime
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Toka ka infrastrukturën e kompletuarë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim